Sukcesy

Otwartość na nowe technologie, umiejętność łączenia doświadczenia z konkretną wiedzą, zdyscyplinowanie, duża wyobraźnia przestrzenna- wszystkie te cechy właściciela firmy i Jego pracowników przyniosły wreszcie wymierne efekty.

Jesienią 2003 Waldemar Kwiek okazał się najlepszy spośród zawodników startujących w nieoficjalnych Mistrzostwach Polski Parkieciarzy zorganizowanych we Wrocławiu przez producenta chemii parkieciarskiej DOMALUX - firmę POLIFARB CIESZYN - WROCŁAW SA.

W odstępie kilku miesięcy dwaj przygotowani przez Niego zawodnicy wygrali polskie eliminacje do V EUROPEJSKICH MISTRZOSTW MŁODYCH PARKIECIARZY. We wrześniu w konkursie organizowanym w Warszawie przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy najlepszy okazał się Marcin Jackowski.

W listopadzie w Borkach (koło Tomaszowa Mazowieckiego) wszystkie nagrody przypadły Mariuszowi Borysowi, który pokonał rywali w czasie zawodów zorganizowanych przez Stowarzyszenie "Parkieciarze Polscy".

Mariusz i Marcin wiosną 2004 reprezentowali Polskę na V MISTRZOSTWACH MŁODYCH PARKIECIARZY w Kortrijk. Marcin Jackowski- pracownik F.P.U.H. "WIWA" przywiózł z Belgii tytuł MISTRZA EUROPY. Rywalizacji z Nim nie wytrzymali nawet parkieciarze niemieccy i holenderscy, chociaż od dawna mają możliwości uczenia się tego zawodu w prywatnych szkołach, gdzie istnieją klasy o takiej specjalności.